Kalendarium spotkań na 2023 rok

Odpowiadając na Wasze pytania dotyczące  tego co planuję na ten rok 2023,  przedstawiam poniżej  wstępny pomysł na zagospodarowanie czasu i miejsc, gdzie możemy wspólnie spędzić czas i popracować:

  1. WARSZTATY grupowe: „Cztery pory roku z Niezłym ziółkiem”

Raz na kwartał czy może raz w o danej porze roku zrobię  warsztaty związane z napisanym przeze mnie poradnikiem, którego jeden tom to zbiór najpotrzebniejszych ziół na dany moment. Zaczniemy od wiosny, potem lato, jesień i zima. Warsztaty będą dotyczyły głównie tego co w poradniku, jak przygotować, gdzie i jak zbierać, jak przetwarzać, itd. Sporo Waszych pytań zainspirowało mnie do przygotowania takich warsztatów, które będą trwały 3 dni, ale tylko raz na jedną porę roku. I wówczas też znajdzie się czas by dodatkowo poszukać innych ziół czy też alternatyw. Ceny itd., podam na bieżąco. Planowane terminy:

ZIOŁA WIOSNĄ – 21-23 KWIECIEŃ 2023 (Sporo już kwitnie ale jeszcze mamy mnóstwo korzeni do wykorzystania)

ZIOŁA LATEM – 23-25 CZERWIEC 2023

ZIOŁA JESIENIĄ – 06-08 PAŹDZIERNIK 2023

ZIOŁA ZIMĄ – 08-10 GRUDZIEŃ 2023 (zanim ziemia zamarznie, by skorzystać z tych korzeni, których wiosną nie zbierzemy)

2. SPOTKANIA/WARSZTATY INDYWIDULANE

Podobnie jak w ubiegłych latach kontynuuję taką formę spotkań warsztatowych w gronie bardzo indywidualnym. Potrzeby są przeogromne, tematów jest multum, możliwości jeszcze więcej. Każde spotkanie utwierdza mnie w przekonaniu, coraz bardziej, że to najlepsza forma pracy  dla mnie i dla Was w przypadku kiedy chcemy połączyć wiedzę z nauką i samorozwojem. Przepracowanie swoich problemów bez dodatkowych bodźców, w naturze i w swojej energii daje bardzo wymierne efekty zdrowotne. Termin, miejsce, cenę, czas trwania,  zakres tematyczny ustalamy indywidulanie.

Warsztaty: DOŚWIADCZANIE ENERGII ZIÓŁ – są najczęściej tematycznie wybieranymi warsztatami i w związku z tym postaram się w najbliższym czasie opisać, na czym to polega, jak to wygląda, co robimy, itd.

3. SPOTKANIA ZIOŁOWE W KRĘGU MOCY ZIÓŁ I ALCHEMIA ŹRÓDŁA

To nic innego jak zloty, do których planuję powrócić. W swoim życiu już tych zlotów trochę zrobiłam. Większość z nich to tematyka ogólna czyli zioła pod każdą postacią. Ale to co najważniejsze to alchemia spotkania jaka się zadziewa w tym czasie.

Zajęcia i warsztaty, które kształtują uczestników i pchają do zmian i rozwoju. Zioła, przetwarzanie, to tylko pretekst do zmian. Oczywiście bardzo ważne jest to co będziemy w tym czasie wykonywać, jakich narzędzi użyjemy i z jaką intencją. Poczujemy siłę ziół, kamieni, magię żywiołów, będziemy odkrywać swoje własne moce.

Planowane terminy: 24-26 marzec 2023 (podkarpacie) – temat przewodni spotkania to : INTUICJA

 oraz 15-17 września 2023 – temat przewodni jeszcze się kształtuje.

4. SPOTKANIA AUTORSKIE

Kilka mniejszych lub większych spotkań autorskich – na tyle na ile czas pozwoli. Oczywiście terminy i miejsca podam odpowiednio wcześniej.

Możliwe, że coś się jeszcze urodzi, pomysłów jak zawsze przybywa. Wasze pytania i sugestie jak zawsze mile widziane.

Piszcie w komentarzach na co macie ochotę, jak chcielibyście spędzać czas z ziołami. Możecie też pisać na adres mailowy: kjudka@wp.pl albo po prostu w messengerze na profil Krystyna Judka.

Serdecznie zapraszam 🙂

Próchnilec gałęzisty (Xylaria hypoxylon (L.) Grev.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *