Warsztaty bliskości z naturą

Styczeń to  czas radości dla mnie i nie tylko dlatego, że akurat wtedy są moje urodziny. Kocham styczeń bo to środek zimy i jeśli tylko zima jest odpowiednio zimna to mam duuużo czasu dla siebie na przebywanie na zewnątrz domu, na słonku, na zimowych atrakcjach otoczenia. I pomyśleć, że kiedyś jako dziecko bardzo nie lubiłam tej pory roku. Teraz kocham, bo mam czas na odpoczynek i przemyślenia, na planowanie i…wiele innych rzeczy, na które nie mam czasu w sezonie letnim. Owocem stycznia jest podjęcie wielu decyzji i zmiana dotychczasowych działań w kierunku naturoterapii.

Nalewkę każdy potrafi wykonać, mydło prawie też, kremy i maści w prostej postaci większość też wie jak. Ale jak zrobić preparat bez konserwantu, który nie zepsuje się do czasu jego zużycia??Jak wykorzystać moc roślin i minerałów by wzmocnić jego działanie?? A co ze zmianą duchową i samorozwojem, które temu towarzyszą albo chociaż powinny??

Nadchodzący rok 2018 będzie rokiem szczególnym pod względem wiedzy i doświadczenia. Postanowiłam poświęcić jeszcze więcej czasu na: zdobywanie mojego doświadczenia, dzielenia się wiedzą, pracę z energią ziół i nie tylko. Mniej będzie zbiorowych warsztatów a więcej indywidualnych spotkań. Wasze pytania, zapotrzebowanie, podejście do tematu skłoniło mnie przekonując, że pora wyciągnąć „kociołek wiedźmy” i uwarzyć w nim eliksiru dostosowanego do potrzeb każdego z nas. Więcej będzie alchemii a w tym spagiryki. A zatem więcej uważności, rozwoju duchowego, przemian i wzmacniania naszej energii, więcej bliskości z naturą….

W tym roku, chcę wykorzystać moc zdobytej wiedzy do jej pogłębienia, chcę się mniej rozpraszać. Będę więc rzadziej uczestniczyć w zlotach i zjazdach, ale za to będę bardziej dostępna dla Was: tu i teraz. I tak jak dotychczas będą: WARSZTATY INDYWIDUALNE, dostosowane nie tylko do wiedzy i umiejętności ucznia. Ale przede wszystkim do pory roku, faz księżyca, układu planet, pory dnia, zasięgu ziół i ich mocy. Będzie to ciężka praca. Kto widział mnie w akcji i przy pracy, ten wie jak gonię i ile wymagam. Wiem, że to nie dla każdego, ale nie ma w tym roku taryfy ulgowej! To wyjątkowy rok, który zaprocentuje tym czym go zasiejemy!!!

Jak zapisać się na warsztaty indywidualne? Co konkretnie będziemy na nich robić? Ile to kosztuje? Jaką wiedzę trzeba posiadać, by móc uczestniczyć? Zanim ja Wam odpowiem na te i inne pytania, zastanówcie się najpierw sami jakie Wy macie oczekiwania, czego chcielibyście się nauczyć czy dowiedzieć, a może tylko potrzebujecie poprowadzenia na odpowiednią ścieżkę? Może wystarczy kilka chwil razem spędzonych na rozmowie przy pracy z ziołami…. Może zwykłe bycie ze sobą, aby dokonać zmian… Czy bardziej interesują Was zmiany duchowe czy może jednak wiedza o ziołach? Czego każdy potrzebuje?? To bardzo ważne pytania….

Pomyślcie jaka forma warsztatów Was interesuje, ile dni chcecie na to przeznaczyć, dokąd chcecie zajść, jaki efekt końcowy uzyskać. Każdy ma inne potrzeby i wszystkie one są równie ważne i potrzebne.

Co będzie efektem takich warsztatów? Ponieważ każdy indywidualnie będzie planował sobie pobyt i pracę na warsztatach, więc każdemu wyjdzie inny „produkt” końcowy: jeden zdobędzie wiedzę o ziołach czy recepturach, inny zrobi potrzebne mu preparaty, ktoś inny zyska wiedzę na temat swej uważności, a ktoś inny „przerobi” swe emocje. Praca z ziołami, energią planet czy kamieni mineralnych to dla każdego coś innego. Dlatego te warsztaty, są WYJĄTKOWE!!!

W razie pytań i wątpliwości można mnie znaleźć pod nr tel. 734103970 lub pisać na maila: kjudka@wp.pl.

Niezłe Ziółko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *